« | Main | »

احوال این روزهای من را بخواهید خبری نیست جز تلخی تند و گزنده که زیر لایه های پوستم نفوذ کرده ، از رگ و پی گذشته و به استخوان رسیده. این روزها حرف نمی زنم ، نمی نویسم ؛ به چشم آدمها نگاه نمی کنم نکند که تلخیم از زیر پوست بجهد بیرون - روی پوستشان - یا در چشمهایشان بنشیند.
من تمام تلاشم را می کنم که این تلخی از من به بیرون تراوش نکند اما گاهی نمی شود. انگار که یک جوی کوچکی باز می شود و من آدمها را آزار می دهم. خودم را هم
اولین بار است که اینهمه تلخم و اولین بار است که دیگر علاقه ای به تلاش برای کم کردنش ندارم. بگذار همانطور بماند. در پاهایم رسوب کرده. آمده بالا تا توی شکم. گاهی پیچ و تاب می خورد و دلم را به درد می آورد. بعد می آید بالاتر ، می پیچد دور قلبم و فشارش می دهد. بگذار بدهد. انقدر زیاد که چیزی ازش نماند. بعد بالاتر تا توی چشمها. انجا هم رسوب کرده. انقدر که نگاهم خالی است و تلخ.
بگذار همانجا بماند. بگذار تلخی بیاید و من را با خودش ببرد. هزار اما و اگر در سرم تاب می خورد و ای کاشها می آیند و می روند و من تلختر و تلختر می شوم. تلخی هم بهای زندگی من است. زندگی کرمی که خواست ادای پروانه ها را در بیاورد.
من خوب نیستم.

Comments

مريم اگه حالت تهوع هم داري اينهايي كه گفتي نشونه اينه كه حامله شدي!!! احتمالاً اونجا دسته گل به آب دادي. يه دكتر برو دختر!

---------------------
بر مبنای تجربه شخصی می گی دیگه . نه؟

ei baba, welcome to the club my friend. be ghole maroof havaye hosele abriis, ishallah khoob beshi

If you don't have the motivation to get rid of it ,it can be a sign of depression.Get help then.Although I know that,we iranians might get offended by asking for help;but I had to say it.

کامنت کیوان و جوابی که بهش دادی خیلی باحال بود !

تجربه شخصی من با تجربه k1 کمی متفاوت است. راهی که من در شرایط مشابه تو در پیش گرفتم و جواب داد این بود که به خودم اجازه دادم برای مدت محدودی ( مثلا 30-60 یا... روز) اجازه عزاداری کنم برای غمی که داشتم و نخواستم هی از ذهنم بندازمش بیرون یا فراموشش کنم، خواستم از روش سر بخورم و پشت سر بذارمش. قبل از اینکه اون x روز سر بیاد خودم حالم خوب شد. نمی دونم جواب بده یا نه. برات از دور بوس extra energy با 1000mg شکر می فرستم! پر کالریه اما شاید تلخی کم شه

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پست مولودیه که نمینویسی . بعد نود و بوقی هم که آپ کردی تمامش از آرایه " مامی آی ام استرنجر" استفاده کرده بودی.
مشکوف میزنی خانم جان. مشکوف!

پست مولودیه که نمینویسی . بعد نود و بوقی هم که آپ کردی تمامش از آرایه " مامی آی ام استرنجر" استفاده کرده بودی.
مشکوف میزنی خانم جان. مشکوف!

چی شده خانم ؟! :-s

man ghorboonet beram
:(
khodeto aziyat nakooon azize man
goor babayeh hamehhhhhhhh

به قول فروغ فک کنم چند واحدی نوازش خون باید بزنی تو رگ

Maryam e aziz,
man nemishnasamet, sevomin bari ham hast keh miam inja, vali ye jor e jalebi har rooz keh nevshteh hato khoondam , man o yad e khodam andakhteh va hess haye moshtaraki keh hamon rooz dashtam. Man gahi fekr mikonam kaash mikhabidim o 2 saal digeh bidar mishodim.