« | Main | روز نوشت »

سلام. من خوبم. امتحانهایم تمام شدند. خسته اما سرحالم.سقفی بالای سرم هست ، سالمم ، دلم می تپد و زندگی ام را می چرخانم برای شاد بودنم کافیست. فقط مشکلم این است که گاهی نمی توانم آن شادی ناشی از زندگی ساده ای که انتظارش را دارم توی پیچیدگیهای دنیای اطرافم جا بیندازم.
شادی من از ارتقا سطح مادی یا حس برتر بودن به بقیه آدمها به دنیا نمی آید. من خیلی از مقایسه کردن خودم با دیگران لذت نمی برم و اینکه فکر برتری من شادم کند احساس احمقانه ای برایم ایجاد می کند. شادی برای من در رضایت دل و لبخند محو روی لب و برق چشم خلاصه شده. معمولا این شادمانی یک رخوت و سستی هم برای آدم می آورد. نه به معنای تنبلی به معنای آرامش و رها بودن. انطور که از هر چیزی لذت می بری حتی شستن حمام .
این آدمهایی که با اصرار و صدای بلند می خواهند به دنیا اعلام کنند که شادند یک جای کارشان می لنگد. نه روی لبهایشان خنده است و نه چشمهایشان برق می زند.
نمی دانم چرا هر چه سنم بالاتر می رود تمایلم برای یک زندگی ساده و کوچک و آرام بیشتر می شود. دلم می خواد بیشتر و بیشتر از این دنیای رقابتی دور شوم. آدمها را نمی فهمم. که اینهمه تلاش می کنند خودشان به خود و بقیه ثابت کنند. که یک وقت کسی فکر نکند آنها از بقیه عقب اند. به نظرم دنیایشان کوچک است که تمام تلاش زندگیشان این است که پوزکسی را بزنند. همه ما به اندازه کافی خوب هستیم و جای هم را تنگ نکرده ایم.
تو این مدت تمام وقم صرف درس خواندن و کارکردن شده است. آنقدر که همه چیز برایم سطحی شده.فقط روزها می آیند و می روند بدون اینکه چیزی ته
نشین شود. دلم برای خودم تنگ شده. خودم را حس نمی کنم مثل قدیمتر ها. آنوقت ها که احساساتم مسیرم را تعیین می کرد. برای من این با مردن خیلی فرقی ندارد. دلم می خواهد خودم را بیشتر حس کنم. وقت بیشتری برای خودم بگذارم و بیشتر لبخند بزنم.

پی نوشت: مرسی از همه احوالپرسی ها. خوشحالم کرد
نوبت ما نشد که بلاگ رولینگ پینگمان کند؟!

Comments

عالي بود

salam khanoom ghol
koshhalam ke dobare neveshtid.man moshtari paropa ghors weblog shoma hastam.omidvaram ke hamishe shad bashi va betooni "MAN" khodet ra peyda koni

salam khanoom ghol
koshhalam ke dobare neveshtid.man moshtari paropa ghors weblog shoma hastam.omidvaram ke hamishe shad bashi va betooni "MAN" khodet ra peyda koni

خوش به حالتون که امتحاناتون تموم شد ! ما که هنوز داریم امتحان میان ترم و ماهانه می دیم!
پست خاکستری کم رنگتونم دوست داشتم!

پاینده باشید

aakh joun, pas belakhare vaght dari gharar bezarim!!!!
see you sooooooon!

از یه دوست شنیدم :(اینکه از سر ترس یا تنبلی رویاهایت را دنبال نکنی یک چیز است و اینکه دیگر رویاهایت را دوست نداشته باشی یک چیز دیگر . گرچه هر دو میتواند افسرده کننده باشد ، اما به نظرم دومی ترسناکتر است ، برای مدتی ، شاید حتی کوتاه ، آدمی را از رویا تهی میکند )
فکر کن آیا احساست با رویات هم مسیره یا برعکسش ؟!نتیجه جالبی میگیری مریم گلی جون...

بلاگ رولینگ هم پینک ات نکند ما خودمان پینگ تان می کنیم که ببینیم حال و روزتان چگونه است.

فکر می کنم این یه چیز عادی باشه که هر چه سن بالاتر می ره آدم از یه زندگی راحت و کم تنش بیشتر لذت می بره, من هم دقیقا همین احساس را دارم و از زندگیه رقابتی و از همه جلو افتادن خسته شده ام.

سلام ...
ممنون که نوشتی ... سادگیه زندگیت از سادگیه نوشته هات مشخصه ... به قول ماه می احتیاجی به پینگ بلاگ رولینگ نیست : )
موفق باشی ...

یه راهی که به ذهن من رسیده اینه که کمین کنیم تا بلاگ رولینگ پینگمون کرد، مطلبی رو که از قبل آماده کردیم پست کنیم!!!
بعد هم یه چیزی می خواستم ازت بپرسم. "ببینم چشمای من برقش چطوره؟ شادم؟ نیستم؟ " جدی خودم هر روز از خودم می پرسم!

سلاممممممم
امتحانای ما که تازه داره شروع میشه که !
حسودیمان شد مریم گلی جان !
خوشحالم که خوبتری !